× O NÁS VEĽKOOBCHOD MALOOBCHOD KONTAKT
Naše benefity
FLEXIBILNÉ JEDNANIE
ŠIROKÝ SORTIMENT TOVARU
PRIMERANÁ CENA
ROKY SKÚSENOSTÍ
Stále rastieme

Firma Pír Jozef FA LA DRO bola založená majiteľom pánom Jozefom Pírom v roku 1996 ako špecializovaná malo predajňa farieb lakov a drogérie. Na malom priestore asi 50 m2 sa zamerala hlavne na predaj farieb , náterových hmôt a náradia pre maliarov a remeselníkov. Postupne sa predajňa aj sortiment ponúkaných tovarov rozšíril na dnešnú podobu.

Od pásky až po autolak

Od roku 1999 firma Pír Jozef FA LA DRO začala dovážať výrobky gréckej firmy HB BODY na slovenský trh ako výhradný dovozca pre slovenskú republiku. V roku 2004 sa firma transformovala na firmu FA-LA-DRO s.r.o., ktorá je stále v rukách slovenských majiteľov bez účasti zahraničného kapitálu. V dnešnej dobe firma dováža a distribuuje na slovenskom trhu výrobky značiek HB BODY, APP, SMIRDEX a VIVECHROM.

Vstúpiť
Všetko na jednom mieste

Z pôvodne malej 50m2 predajne sa firma Pír Jozef FA LA DRO vypracovala na dve maloobchodné predajne so širokou škálou predávaných tovarov. V súčasnej dobe ponúka rozsiahly sortiment značiek náterových hmôt , náradia pre maliarov a remeselníkov, čistiacich prostriedkov a pomôcok. V posledných rokoch sa sortiment rozšíril tiež o detský a kojenecký tovar.

Vstúpiť